Tamir Hizmetleri

Bir elektronik cihaz tamiri için Lider Bilişim'e geldiğinizde, Lider Bilişim teknisyenlerinin problemi hızlı bir şekilde teşhis etmek ve çözmek için profesyonel deneyime sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Cihazınız için bütçenize uygun çözümler üretmek için çalışıyoruz. Lider Bilişim, hızlı ve etkin onarımlar konusunda uzman olarak kablosuz tamir sektörüne öncülük etmeye devam edecektir.

iPhone Tamir Hizmetleri

Lider Bilişim teknisyenleri en son Apple iPhone modellerini onarmak için profesyonel olarak eğitilmişlerdir. Kırık ekranlar, bozuk ana ekran düğmeleri, boğuk ses ve bozuk şarj bağlantı noktaları gibi daha küçük onarımlardan, kırılmış LCD'ler, su hasarı ve jailbreaking gibi daha karmaşık sorunlara kadar, Lider Bilişim Cep Telefonu Onarımı, iPhone'unuzu onarabilir.

Akıllı Telefon Tamir Hizmetleri

Lider Bilişim'da, Samsung, Sony, HTC, BlackBerry ve benzeri cihazların dahil olduğu tüm marka ve modellerin akıllı telefonlarını tamir ediyoruz. Teknisyenlerimiz akıllı telefonunuzda kırık bir ekran, arızalı şarj girişi, su hasarı veya cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı önleyen herhangi bir sorun olduğunda Lider Bilişim hayatınızı kurtarmak için burada.

Tablet Tamir Hizmetleri

Çatlak eleklerden ve su hasarlarından kırılmış şarj portlarına ve hatalı çalışan düğmelere kadar, Liber Bilişim teknisyenleri profesyonelce eğitilmiş ve tüm markaların ve modellerin tabletlerini onarmak için donanımlıdır.

iPad Tamir Hizmetleri

LB`teknisyenlerimiz, tüm nesil iPad'leri hızlı ve profesyonel bir şekilde onarmak için eğitilmiştir. Bozuk bir sayısallaştırıcı, paramparça olmuş ekran, bozuk mikrofon veya hoparlör, şarj sorunları veya su hasarı mevcut olsun, Lider Bilişim iPad'inizi onarabilir.